Vaňové rituály

Vaňové rituály

kúpanie

Ako som začínala s Instagramom @zmatkymatky, dala som si záväzok, že tu nebudem ohovárať ani oprávnene ani neoprávnene Fera. Na to mám predsa stretká s kamoškami, nebudem ho tu verejne rozvláčať ? Ak niečo, tak to s ním konzultujem a vždy si vyžiadam špeciálne povolenie. Aj tomu sa ale snažím vyhýbať. Ale tentoraz mi to dokonca ponúkol. Ráno mi prišla smska: Napis o tom olejovani zo vcera. Takže píšem. Téma kúpanie. ?

Fero kúpe Mr.R od začiatku. Ešte pred pôrodom sme sa dohodli, že to bude jeho džob. Ide im to spolu výborne. ? Vaňové rituály zahŕňajú prípravu vane, hranie sa vo vode, mydlenie a šampónovanie, utieranie, olejčekovanie, obliekanie do pyžama a najnovšie aj umývanie zubov. Toto prebieha už skoro 16 mesiacov! A! Včera na mňa Fero kričí z kúpelne: „Prečo ho furt patlám tým olejom? Vždy je potom mastný ako kurča.“ ?
Trochu ma to zarazilo, myslí to vážne alebo je to len taká rečnícka otázka? „No to nejde len o ten olej ale o to masírovanie, aby sa uvolnil a upokojil pred spaním.“
„Čoooo? Ja ho nemasírujem. Len ho rýchlo namažem, aby bolo. On pri tom trochu kričí, tak to nechcem predlžovať. Som nevedel, že to masírujeme.“
Face palm! Skoro ma kleplo. ? Jak nevedel? A keď už nevedel, tak to bolo treba na toto prozření a na tento dotaz 16 mesiacov? Och joj. „Nevadí. Ja som ho masírovala minimálne raz za týždeň, keď si na volejbale. Tak to hádam stačilo.“ No… čo už.

Tie naše vaňové rituály bude asi treba mierne revidovať ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *