Prvýkrát v ZOO

Prvýkrát v ZOO

Včera sme boli v zoo. Prvýkrát s Mr. R. Vlastne to bolo prvýkrát po veeeľa rokoch, čo som bola v zoo. Fero mi totiž zakázal chodiť do zoologických, kdekoľvek na svete sme boli, s tým, že si mám počkať až budeme mať deti. Potom vraj budeme chodiť len do zoo najbližších 10 rokov. Takže je to tu. Zoo obdibie v mojom živote práve začalo.

Vrelo odporúčam ísť na začiatok do nejakej menšej zoo. My sme boli v Košiciach. Tá síce nie je malá, ale je určite menšia ako tá pražská. A aj tak sme neprešli všetko.
Zvieratá boli sranda. Hlavne jašterice, hady a ryby ? Jašterice se sa páčili Mr. R najviac. To asi preto, že doňho Fero stále hustí tie dinosaury. Myslím, že Mr. R nechápe, že dinosaury už neexistujú. To bude sklamanie ? Potom mali úspech ešte opice, tučniaky a tuleň.

Každé zviera má teraz pridelenú činnosť, ktorú robilo práve vtedy, keď sme ho videli. Tu je zoznam:
? Lev – kuk (pozerá)
? Opica – hop hop hop (skáče)
? Jašterice – ham mňam (je)
? Had – hají (spí)
? Tučniak – čup (čľup – skáče do vody)
? Koza – ťap ťap (ide)
? Medveď – bobo (kaká ?)

A druhá rada. Vrelo odporúčam pomer dospelých k deťom minimálne 5:1. My sme boli sme piati dospelí a jeden Mr. R. A bol to aj tak záhul. Keď sme si po dvoch hodinách sadli na kofolu, nemusím vám ani vravieť, kto hneď vyštartoval na ihrisko ? Ešteže babky boli obetavé a ja som si dala v relatívnom kľude nanuk.
Keď sme prišli domov, boli sme všetci uuuuplne hotoví. Ja ešte o to viac, že som to celé prekýchala a prekašľala kvôli alergii. To unaví, 4 hodiny nedýchať. Dali sme Krtečka a večeru, lebo na hodinové večeranie som fakt nemala silu. Rýchlo do vane a spať. Zaspali sme o 19:30 obaja! Ale tak, že sme sa prvýkrát zobudili o štvrtej. Potom finálne o šiestej. Poviem vám, že taká vyspatá som teda už dlho nebola. Mala by som toto spanie so sliepkami praktizovať častejšie ??? Aspoň raz do týždňa!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *