Manifesto Market 2018

Manifesto Market 2018

Viete, ja nie som úplne na tie súťaže. Veľmi sa nezapájam, teda až na sportku, ktorú občas kúpim. (To si zas ale nekontrolujem tikety, ktorých mám už plnú peňaženku. Možno tam mám aj nejaký ten miliónik ?) Dnes sme ale boli omrknúť Manifesto Market v Prahe. Stránky majú chabé, tak som ani netušila, že tam ideme na otváraciu párty a predávať sa začne až po 18tej. Je to tam super. Hlavne dobré jedlo a pár nejedlových dizajnových ochutnávok. Nie je to veľmi baby friendly miesto, ale mestská matka to zvládne ? Pre Mr. R bolo celkom stresujúce to množstvo ľudí, hluk a to, že sa mama vykecávala s ľuďmi namiesto kojenia a venovania sa len jemu, ale nič čo by nespravili batátové hranolky a oreo dezert ?? Účel svätí prostriedky ? Aj matka sa musí socializovať. Áno, aj mimo ihrisko. Áno, dokonca aj mimo ordináciu pediatra.

Stánky som si vôbec nestihla omrknúť všetky, takže sa tam ešte určite vrátime. Vraj máme čas do konca října/októbra… Myslím ale, že budúci týždeň sme tam ako na koni.
No ale k tej súťaži. Nemohla som si nechať ujsť stránok Bonami.cz. Moja srdcovka ❤ (Toto je neplatená reklama ? Teda… platili ma 4 roky, čo som tam pracovala. A musím povedať, že lepšie ako ma momentálne platí štát za oveľa oveľa oveľa ťažší job a oveľa oveľa oveľa viac nadčasov ?)
Majú ale instagromovú súťaž: Vyfoť sa v Bonami kresle na Manifesto markete. A výhrou je, pozor, jedno z tých vystavených kresiel. Môžete si vybrať. Stačí postnúť fotku v kresle s #javbonamikresle. Cool nie?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak som sa odfotila, keď už mi tam aj nakojiť dovolili ?? (nechápem, že ešte neexistuje smajlík pre “kojenie” alebo aspoň “prsia” ? Hlavne, že tam je ? To je určite lobby firiem vyrábajúcich umelé mlieko ?????????)
Takže tak. Sorry za toľko zátvoriek a tém, čo som ti nakumulovala. Som dnes nejaká rozlietaná ? Ale bežte sa tam pozrieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *