Party hard

spiace dieťa

Včera sme boli na party. Všetci. Plán bol taký, že ja s Mr.R sa porozprávame s hostiteľom a jeho psom a za hodinku pojdeme domov. Plán sa celkom darilo plniť až na tú časť, že sa vezmeme a pôjdeme domov. Raz sa nám už tak podarilo Mr.R uspať, takže prespal časť svadobnej veselky v kočiari a my sme sa mohli trochu pozabávať. Včera bol ale strašne roztatárený (tak sa to hovorí u nás, aj v Čechách to poznáte? Keby nie tak to znamená rozdováděnej). Vôbec mu nešlo spať a na to, aby bol hore, bol zas príliš unavený. Vražedná kombinácia. A tak som musela zakročiť a zahrať sa na toho zodpovedného rodiča (zodpovedného vrámci možností, keďže už bolo pred desiatou večer). Zavelila som koniec party, ideme domov.


Nechcem písať o tej zaujímavej ceste predpolnočnou Prahou v mhd. Hoci aj to by bol zaujímavý príbeh. Hlavne ako sa ma tá 19ročná slečna, ktorá zabávala Mr.R medzi Palmovkou a Křižíkovou, opýtala: „Proč s tak malým dítětem cestujete tak pozdě večer?“ No čo mi zostávalo, povedala som jej pravdu, že som chcela byť po roku na party dlhšie ako do 19:00, ale nevyšlo to. Vyzerala, že to chápe. ? 


Chcem vám povedať to, že mi to vlastne ani nijak veľmi nevadilo. Keď som ráno videla Fera, bola som rada, že kvôli kojeniu nemôžem chlastať po východniarsky. Nalejme si čiastého vína ? Cítila som sa ako nadčlovek, keď mne bolo fajn a dávala som mu rady typu: daj si banán, bude ti lepšie. ? 

 

Teraz nasleduje otrepaný vtip: Alkohol pred tridsiadkou = tri dni piješ a jedeň deň sa z toho spamätávaš, po tridsiadke je to naopak. (pre menej chápavých: jedeň deň piješ a tri dni sa z toho spamätávaš). Proste mi to dnes ráno došlo. Dieťa neznamená koniec života. Je to len koniec tej časti môjho života, na ktorú som už stejně moc stará ? 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *